Praca

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

Poszukujemy odpowiedzialnych, ambitnych, komunikatywnych i kreatywnych osób do współpracy z naszą firmą.

Oferujemy:
- wysokie prowizje w oparciu o własną efektywną pracę;
- możliwość rozwoju zawodowego według prostego i przejrzystego wielopoziomowego planu marketingowego;
- wsparcie i pomoc doświadczonej kadry kierowniczej;
- dostęp do najlepszych produktów i strategii zarządzania finansami;
- rewelacyjny system szkoleń produktowych, rozwojowych i motywacyjnych w Polsce i zagranicą;
- pomoc w rekrutacji oraz przy budowie własnych struktur sprzedażowych;
- udział w atrakcyjnych konkursach (nagrody rzeczowe, wyjazdy itp.);
- klarowne i uczciwe zasady rozliczania i nagradzania za wyniki w pracy.

Z uwagi na to, że współpracujemy z około 40 podmiotami masz możliwość wyboru kierunku oraz obszaru działania, który stanie się dla Ciebie wiodącym, a także specjalizacji w określonych produktach finansowych.

Zalety:
- U nas nie ma limitów ani planów do wykonania.
Nikt nie będzie Cię rozliczał z ilości wykonanych telefonów, czy odbytych spotkań.
U nas sam jesteś dla siebie szefem.
To ty decydujesz ile czasu i pracy zainwestujesz w siebie i w swoją karierę.

Wiedza i doświadczenie w branży finansowej (mile widziana), ale niekoniecznie.

Nasza oferta współpracy skierowana jest również do osób zatrudnionych lub prowadzących własną firmę.
Na dzień dzisiejszy żadna praca nie daje gwarancji i pewności nieprzerwanego zatrudnienia, dlatego też dodatkowy zawód specjalisty finansowo - ubezpieczeniowego zapewni Ci bezpieczeństwo na niepewnym rynku pracy. Natomiast dodatkowy dochód da poczucie stabilizacji finansowej.

Wymagania:

Podstawowym warunkiem przyłączenia się do nas jest posiadanie średniego wykształcenia oraz ważnego zaświadczenia o niekaralności.

Obowiązki:

- profesjonalna obsługa klienta;
- dbałość o wizerunek firmy na lokalnym rynku;
- zachowanie wysokich standartów etycznych zarówno wobec klientów, jak i współpracowników.

Mile widziana jest samodzielność, inicjatywa i zaangażowanie w działaniu.

Warto, bo:

- tworzymy zgrany i efektywnie współpracujący ze sobą zespół;
- rozwijający się dynamicznie rynek branży finansowej, to najbardziej przyszłościowy i dochodowy kierunek, w którym warto się realizować.

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? - ZADZWOŃ - ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE!